Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Fórum
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Képek helye
Oldal:  [1] 2 3 ... 217 218 219
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Szerző Üzenet
kigyosi
2018.12.04 - 08:06
Regisztrált tag #13925
Regisztrált: 2018.12.04 - 07:59
Üzenetek: 1
Sziasztok
Remélem jó helyre írok.
Hobbi operatőr vagyok és autós videókat készítek.
Egy ismerősöm A6-os Audijáról készítettem egy rövid videót.
Köszönöm hogy megnézitek
Ezt szeretném nektek megmutatni ezen a linken:


https://www.youtube.com/ user/kigyosi
Vissza az elejére
Lorka
2017.12.19 - 20:22
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
Jeee!

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
Robi
2017.12.19 - 20:05
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Mit kaptam )









Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
poison
2017.12.13 - 19:10
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Lorka! Most értettelek meg, miért kerested rajtam a 4-kareszos grillrácsot! Nem a linkelt képen nem a saját R32-es kotrim motorja látható, de tök ugíanilyen, csak azon nincs kompresszor-kit, a fotón meg ugye ott ONE!
Petya! Sok idő nem maradt, de azért talán érezted hogy el lehet gurítani?! Mivel hazafelé siettem, egyáltalán nem baj, hogy nem ült mellettem senki! ;-))))))))))))))))))))) Nyáron ha itthon leszek, gondolom, a Bálint-féle nagy-talira kinézek! Addig is, minél többször kilinccsel előre, uraim! )))
poison írta ...

Balage írta ...

[/quote1511791143]


Ha sikerül lejutnod akkor vinned kell egy kört mindenképp



Éreztem persze frankó nagyon sőt a fék mégjobb de ahogy igértem megyek Hex mester fele és akkor elötte beugrok azt ha van pár perced dumálunk kicsit



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2017.12.09 - 17:13
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Lorka! Most értettelek meg, miért kerested rajtam a 4-kareszos grillrácsot! Nem a linkelt képen nem a saját R32-es kotrim motorja látható, de tök ugíanilyen, csak azon nincs kompresszor-kit, a fotón meg ugye ott ONE!
Petya! Sok idő nem maradt, de azért talán érezted hogy el lehet gurítani?! Mivel hazafelé siettem, egyáltalán nem baj, hogy nem ült mellettem senki! ;-))))))))))))))))))))) Nyáron ha itthon leszek, gondolom, a Bálint-féle nagy-talira kinézek! Addig is, minél többször kilinccsel előre, uraim! )))
poison írta ...

Balage írta ...
[/quote1511791143]


Ha sikerül lejutnod akkor vinned kell egy kört mindenképp



R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2017.12.01 - 22:58
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Lorka írta ...

Jaja, legalább végre testközelből láthatnék egy R32-t . (Nem is tudtam, hogy Audiba is építették...)

Egyszer a forgalomba elém gurult véletlenül egy ilyen kicsi A3-as qp, és alig bírtam tartani vele a tempót, a 30V-s b5-tel... úgyhogy kíváncsi lettem, majd megláttam a féktárcsáit, és mosolyogtam!
Pojzi! Anno még hittem benne, hogy én fogom megvenni tőled, és felbuheráltatok rá egy kompresszort Kompi-barátunkkal, de azóta, változott bennem sokminden, ami változni volt képes! ;-) 8D
Jahhh! Túlzottan nem nagy kaland, de van egyetlen érdekes dolga, ami vicces és ijesztő is egyben! A közvetlen befecskendezés okán, a szívósor 6-ágú része, a fojtószeleptől a hengerfejig konkrétan alumínium helyett spéci műanyag! Konmkrétan lélegzik miközben murva-nagy gázta adsz, és tágul -összehúzódik mint egy brutál-tüdő, olyan mintha nem szívó lenne, hanem feltöltött motor, amin nincs lefújószelep, csak egy dagadó! A belinkelt kép, viszont egyből árulkodik arról hogy miért is vettem ezt a tragacsot! Mert elég kompakt módon, több gyártó által is delegált módon... van fejlesztési lehetőség... supercharger-kit Kimpki-kompi személyében, ha már megunásig összeszoknánk egymással; trink-trink!


Ha sikerül lejutnod akkor vinned kell egy kört mindenképp


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2017.11.27 - 14:03
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Lorka írta ...

Jaja, legalább végre testközelből láthatnék egy R32-t . (Nem is tudtam, hogy Audiba is építették...)

Egyszer a forgalomba elém gurult véletlenül egy ilyen kicsi A3-as qp, és alig bírtam tartani vele a tempót, a 30V-s b5-tel... úgyhogy kíváncsi lettem, majd megláttam a féktárcsáit, és mosolyogtam!
Pojzi! Anno még hittem benne, hogy én fogom megvenni tőled, és felbuheráltatok rá egy kompresszort Kompi-barátunkkal, de azóta, változott bennem sokminden, ami változni volt képes! ;-) 8D
Jahhh! Túlzottan nem nagy kaland, de van egyetlen érdekes dolga, ami vicces és ijesztő is egyben! A közvetlen befecskendezés okán, a szívósor 6-ágú része, a fojtószeleptől a hengerfejig konkrétan alumínium helyett spéci műanyag! Konmkrétan lélegzik miközben murva-nagy gázta adsz, és tágul -összehúzódik mint egy brutál-tüdő, olyan mintha nem szívó lenne, hanem feltöltött motor, amin nincs lefújószelep, csak egy dagadó! A belinkelt kép, viszont egyből árulkodik arról hogy miért is vettem ezt a tragacsot! Mert elég kompakt módon, több gyártó által is delegált módon... van fejlesztési lehetőség... supercharger-kit Kimpki-kompi személyében, ha már megunásig összeszoknánk egymással; trink-trink!


[ Módosítva 2017.11.27 - 21:57 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Lorka
2017.11.21 - 23:13
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
Jaja, legalább végre testközelből láthatnék egy R32-t . (Nem is tudtam, hogy Audiba is építették...)

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
poison
2017.11.20 - 23:31
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Na ez jólenne télleg ha kitudnál jönni
Ahogy Lorka is irta nálunk minden a régi Coupek megvannak még mindig bár jelentkezőm lettvolna megvételre motor és váltó nélkül leraktak volna érte egy szebb összeget de nem csábultam el az erő sötét oldala felé igy marad minden a régi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2017.11.12 - 11:21
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Lorka írta ...

Balage írta ...

Lorka írta ...

poison írta ...

Az szép Balázs gratulálok
A4 hogy hogy elment??? kevés volt a teljesitmény???

Tényleg, balage! Észre sem vettem! Gratula!

Sziasztok! Az A4 2,830V-quattro egy zseniális kocsi volt, imádtuk, jó szolgálatot tett, szerintem vagy (legalább) 6-évig volt nálam! Ésssss háááát mindig azért váltunk, mert úgy vagyunk mint a nőkkel! Azt hisszük hogy hozzák a korábbi formájukat, és csak mi öregszünk! De néha leltárt kell csinálni! Én mindig és egyre nagyobb szívó-motor-kontra- relatív kis-test-tömeg-indexű négykarikás cuccokat szerettem! A3-ban ez a legerősebb szívómoci! Láttam hogy jóval nagyobb a féke, és gurultam már korábban néhánnyal, úgyhogy muszáj volt tovább lépni! Ez most tetszik... de lehet hogy felugrom decemberben Táti talira, és akkor megértitek hogy mi a szimpi benne! ;-) Ti hogy vagytok ennyi idő után? Pojzi, meg van még a qp? S nálad is Lorka? Gömbölyű kópé-kotrira hogy vágytam, emléxem... jó mondjuk ez sem egy feltöltött Sas-kettő, de komolyat lép, és ez kevésbé tolja el a seggét!


Akkor örülünk, hogy örülsz! Nálam és Pojzinál is minden a szokásos mederben folyik . Ez a Táti talis téma zseniális ötlet részedről! Mindenképp emelnéd az esemény színvonalát!

Megtisztelő vagy Lorka, belepirulok, de ezt azért nem gondolod komolyan! Egyébként már nagyon kíváncsi vagyok a régi arcokra, látom alig maradtatok a "régi" motorosok közül! Az az igazság, (eltűnésem egyik oka- az hogy az elmúlt években a kari előtti időszak agyrém-sűrű volt minden-féle tekintetben, ráadásul a hétvégi senior vp-meccsek is telítették az életemet, de most a bajnokságnak is korábban vége lesz, úgyhogy megpróbálok kigurulni egy ebédre, a kis R32-es dörmivel!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Lorka
2017.11.07 - 00:29
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
Balage írta ...

Lorka írta ...

poison írta ...

Az szép Balázs gratulálok
A4 hogy hogy elment??? kevés volt a teljesitmény???

Tényleg, balage! Észre sem vettem! Gratula!

Sziasztok! Az A4 2,830V-quattro egy zseniális kocsi volt, imádtuk, jó szolgálatot tett, szerintem vagy (legalább) 6-évig volt nálam! Ésssss háááát mindig azért váltunk, mert úgy vagyunk mint a nőkkel! Azt hisszük hogy hozzák a korábbi formájukat, és csak mi öregszünk! De néha leltárt kell csinálni! Én mindig és egyre nagyobb szívó-motor-kontra- relatív kis-test-tömeg-indexű négykarikás cuccokat szerettem! A3-ban ez a legerősebb szívómoci! Láttam hogy jóval nagyobb a féke, és gurultam már korábban néhánnyal, úgyhogy muszáj volt tovább lépni! Ez most tetszik... de lehet hogy felugrom decemberben Táti talira, és akkor megértitek hogy mi a szimpi benne! ;-) Ti hogy vagytok ennyi idő után? Pojzi, meg van még a qp? S nálad is Lorka? Gömbölyű kópé-kotrira hogy vágytam, emléxem... jó mondjuk ez sem egy feltöltött Sas-kettő, de komolyat lép, és ez kevésbé tolja el a seggét!


Akkor örülünk, hogy örülsz! Nálam és Pojzinál is minden a szokásos mederben folyik . Ez a Táti talis téma zseniális ötlet részedről! Mindenképp emelnéd az esemény színvonalát!

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
Balage
2017.11.06 - 22:30
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Lorka írta ...

poison írta ...

Az szép Balázs gratulálok
A4 hogy hogy elment??? kevés volt a teljesitmény???

Tényleg, balage! Észre sem vettem! Gratula!

Sziasztok! Az A4 2,830V-quattro egy zseniális kocsi volt, imádtuk, jó szolgálatot tett, szerintem vagy (legalább) 6-évig volt nálam! Ésssss háááát mindig azért váltunk, mert úgy vagyunk mint a nőkkel! Azt hisszük hogy hozzák a korábbi formájukat, és csak mi öregszünk! De néha leltárt kell csinálni! Én mindig és egyre nagyobb szívó-motor-kontra- relatív kis-test-tömeg-indexű négykarikás cuccokat szerettem! A3-ban ez a legerősebb szívómoci! Láttam hogy jóval nagyobb a féke, és gurultam már korábban néhánnyal, úgyhogy muszáj volt tovább lépni! Ez most tetszik... de lehet hogy felugrom decemberben Táti talira, és akkor megértitek hogy mi a szimpi benne! ;-) Ti hogy vagytok ennyi idő után? Pojzi, meg van még a qp? S nálad is Lorka? Gömbölyű kópé-kotrira hogy vágytam, emléxem... jó mondjuk ez sem egy feltöltött Sas-kettő, de komolyat lép, és ez kevésbé tolja el a seggét!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Lorka
2017.10.13 - 21:57
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
poison írta ...

Az szép Balázs gratulálok
A4 hogy hogy elment??? kevés volt a teljesitmény???

Tényleg, balage! Észre sem vettem! Gratula!

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
hannadshields
2017.10.13 - 20:24
Regisztrált tag #11348
Regisztrált: 2017.10.12 - 23:07
Üzenetek: 1
kapni útlevél, engedély, személyazonosság (WhatsApp: +447459294174) IELTS, TOEFL, ESOL, vízumok és egyéb

Exkluzív ügyfeleinknek lehetősége nyílik IELTS, TOEFL, ESOL AUTODESK tanúsítványok megszerzésére a vizsgák nélkül. A
Minőségi felszerelést és anyagokat használunk hamisított dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos jellemzőjét gondosan átismételjük hamisított dokumentumainkra. Egyedülálló minőségi Lookalike és Real dokumentumokat gyártunk. Csak eredeti kiváló minőségű Lookalike útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegzőket, Visa-ot, iskolai diplomákat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, mint például: USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olasz, Finnország, Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság. Ez a lista nem tele van. Ha további részletesebb tájékoztatást szeretne kapni a minőségi Lookalike útlevelekről / vezetői engedélyekről / id kártyákról / bélyegekről, a Visa, az iskolai oklevelekről és más termékekről, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi információkon keresztül;

Kapcsolatfelvétel e-mailben: ======================== -Email-

Általános támogatás: ====================== -Email-

Mondja: ===================== +447459294174


WhatsApp : +447459294174


Skype azonosító: rollins.wocott



A nap bármely szakában bármikor kapcsolatba léphet az e-mailben vagy a nap bármely időpontjában, ha bármilyen további információt szeretne a dokumentumok és a dokumentumok iratainak megismeréséről, akkor örömmel segítek Önnek.

Kulcsszavak: Kulcsszavak: Kulcsszavak: Kulcsszavak: Kulcsszavak:
======================= ======================== ==
Afganisztánban megjelenő / valós nyilvántartásba vett útlevél
Albánia látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Algériai látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevél
Andorra keresett / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Angol látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Argentína látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevelét
Örményország látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Ausztrália látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Ausztria látszólagos / valós nyilvántartásba vett útlevele
Bahrein látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevelét
Banglades látszólagos / valós regisztrált útlevele
Barbados látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Fehéroroszorszá g látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Belgium látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Belize látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Benin látszólagos / valós regisztrált útlevele
Bhután látszólagos / valós regisztrált útlevele
Vidám / valódi bejegyzett útlevél Bolívia
Bosznia- Hercegovinai látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevél
Nézettség / valódi törzskönyvezett belföldi útlevél
Brunei látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevelét
Bulgária látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Burkán látszólagos / valódi bejegyzett útlevele
Burundi látszólagos / valódi bejegyzett útlevelét
Kambodzsa Lookalike / real registered passport
Kamerun Lookalike / real regisztrált útlevele
Kanadai látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevél
A Zöld-foki Köztársaság látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Közép-afrikai Rep. Megtekintése / valós regisztrált útlevele
Chad látszólagos / valós regisztrált útlevele
Chile látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Kína látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Kolumbia látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Comoros látszólagos / valós regisztrált útlevele
Kongó látszólagos / valós regisztrált útlevele
Kongó (Demokratikus Köztársaság) látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Costa Rica látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Horvátország látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Kubai látszólagos / valós regisztrált útlevél
Ciprus lookalike / real registered passport
Csehország látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Dánia látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Egyenlítői Guinea látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevelét
Eritrea látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevelét
Észtország látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Etiópia nézettség / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Fidzsi látszólagos / valós regisztrált útlevél
Finnország kinézetű / valódi törzskönyvezett útlevele
Franciaország látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Gabon látszólagos / valódi nyilvántartásba vett útlevele
Gambia látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevelét
Grúzia látszólagos / valós regisztrált útlevele
Németország látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele
Ghána látszólagos / valós regisztrált útlevelét
Görögország látszólagos / valódi törzskönyvezett útlevele

============== =====rosalinerollins@gma il.com=================

WhatsApp: +447459294174
Vissza az elejére
poison
2017.10.12 - 20:24
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Az szép Balázs gratulálok
A4 hogy hogy elment??? kevés volt a teljesitmény???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2017.09.28 - 12:57
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Balage_C írta ...

....nekem meg immár (sorrendben) ez lett a negyedik! Újra egy 3-ajtós qp-jelleg. A3-8p R.32 quattro (250LE+ Igazi szipkás élményautó!


Erről jut eszembe! Van itt olyan közöttetek, aki 345-ös A3-S3 féket, ugyanezen nagytárcsa-méreten hagyva, több-dugósra upgrade-elt már? Tapasz-nyalatok, infók, jöhetnének!



R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Balage_C
2017.09.28 - 10:35
Regisztrált tag #11304
Regisztrált: 2017.09.11 - 22:21
Üzenetek: 2
....nekem meg immár (sorrendben) ez lett a negyedik! Újra egy 3-ajtós qp-jelleg. A3-8p R.32 quattro (250LE+ Igazi szipkás élményautó!


Bismarck írta ...

Az első autóm





[ Módosítva 2017.09.28 - 10:39 ]
Vissza az elejére
oscillator
2017.09.16 - 09:39
Regisztrált tag #11308
Regisztrált: 2017.09.16 - 09:33
Üzenetek: 1
Sziasztok! Külön videós téma nincs?:) Gondoltam kedvenc Audi videóinkat is megoszthatnánk. Például:

LINK

LINK

LINK

[ Módosítva 2017.09.16 - 09:40 ]
Vissza az elejére
Latya
2017.07.18 - 20:32
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Szívműtétre készülődve...



Vissza az elejére
Újbácsi
2010.07.27 - 18:52
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Közkívánatra, csak képeknek.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 ... 217 218 219  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System